KONST / Litografier / Färglitografi 9298396
*
nr 929 8396
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi , Kaj Bernstone (f. 1946), Äpplen, bladets mått: 38 x 49, 180/290
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 december 2014
kl 18:03:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/12 15:58:48
1
450 kr
7/12 18:51:12
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kaj bernstone litografi litografier litografiskt blad äpplen
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Kaj Bernstone
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
nr 929 8396
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi , Kaj Bernstone (f. 1946), Äpplen, bladets mått: 38 x 49, 180/290
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 december 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/12 15:58:48 | 1 | 450 kr |
| 7/12 18:51:12 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kaj bernstone litografi litografier litografiskt blad äpplen
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



